1.Efere isi nkwonkwo abụọ
Efere isi nke nwere njikọ abụọ nke tebụl ọrụ eletriki a nwere ike ịgbanwe elu nke isi oche ahụ n'enweghị nsogbu, na-enye onye ọrịa ohere inwe akụkụ isi dị mma mgbe ọ na-arụ ọrụ n'ọnọdụ dị iche iche.
2. Efere ụkwụ nwere ike ịbụ Njikwa Eletriki ma ọ bụ Njikwa Mmiri Gas
Enwere ike ijikwa efere ụkwụ site na isi iyi gas ma ọ bụ kwalite ya na njikwa eletrik.
3. Sistemụ Njikwa Abụọ Nhọrọ
Njikwa aka na njikwa panel nhọrọ na-enye nchebe okpukpu abụọ maka ịwa ahụ.
4.Ndị Casters Ukwu
A na-ebubata ihe mkpuchi TENTE nke ndị German, ndị na-anaghị eyi uwe ma na-anaghị ekwu okwu.
5. Batrị A Na-eji Arụcha Ihe
Tebụl ọrụ eletriki TDY-2 nwere batrị a na-agbanye n'ọrụ dị elu, nke nwere ike igbo mkpa ọrụ 50. N'otu oge ahụ, o nwere ike AC iji nye ike eletriki iji hụ na nchekwa kachasị.
6.Nhọrọ Ndị Ọzọ Maka Nhọrọ
Ntọgharị otu bọtịnụ nhọrọ, mgbanwe dị mma na mgbanwe azụ.
Pihe eji eme ihe:
| Ụdị nlereanyaihe | Tebụl Ọrụ Eletriki TDY -2 Mobile |
| Ogologo na Obosara | 2100mm*550mm |
| Elu (N'elu na Ala) | 1000mm/ 700mm |
| Efere Isi (elu na ala) | 45° 90° |
| Efere Azụ (Elu na Ala) | 90°/17° |
| Efere Ụkwụ (Elu / Ala / Mpụta) | 15°/90°/90° |
| Trendelenburg/Reverse Trendelenburg | 25°/25° |
| Ntugharị Mpụta (Aka ekpe na aka nri) | 15°/15° |
| Elu Àkwà Mmiri Akụrụ | ≥110mm |
| Mmịfe kwụ ọtọ | 345mm |
| Mgbanwe/ Mgbanwe | Ọrụ njikọta |
| X-ray Board | Nhọrọ |
| Ogwe njikwa | Ọkọlọtọ |
| Sistemụ eletriki-moto | Jiecang |
| Voltaji | 220V/110V |
| Ugboro ole | 50Hz / 60Hz |
| Ike Ike | 1.0 KW |
| Batrị | Ee |
| matarasị | Matraasi Ebe Nchekwa |
| Isi ihe | 304 Igwe anaghị agba nchara |
| Ike Ibu Kachasị Elu | 200 KG |
| Akwụkwọ ikike | Afọ 1 |
Ngwa Ndị Ọkọlọtọ
| Mba. | Aha | Ọnụọgụ |
| 1 | Ihuenyo Nkụnwụ Ahụ | 1 ibe |
| 2 | Nkwado Ahụ | Otu ụzọ abụọ |
| 3 | Nkwado Ogwe Aka | Otu ụzọ abụọ |
| 4 | Nkwado Ubu | Otu ụzọ abụọ |
| 5 | Nkwado Ụkwụ | Otu ụzọ abụọ |
| 6 | Nkwado Ụkwụ | Otu ụzọ abụọ |
| 6 | Aka Akụrụ Bridge | 1 ibe |
| 7 | matarasị | 1 Setị |
| 8 | Idozi ihe mgbochi | Iberibe asatọ |
| 9 | Mkpọchi Ndozi Ogologo | Otu ụzọ abụọ |
| 10 | Ime Ime Aka | 1 ibe |
| 11 | Ahịrị Ike | 1 ibe |