E ji ígwè anaghị agba nchara mee tebụl ọrụ TS-1, nke nwere ike ígwè dị elu, iguzogide nchara na nhicha dị mfe.
Hazie elu elu akwa ahụ site na iji draịva hydraulic, ma jiri ngwaọrụ enyemaka ndị ọzọ dozie akụkụ nke efere ụkwụ azụ.
Ntọala T nke tebụl ọrụ hydraulic ahụ kwụsiri ike ma nwee ike inye ndị dọkịta na-arụ ọrụ ogologo oge ohere zuru oke maka ụkwụ.
E nwere nhọrọ abụọ nke efere ụkwụ dị n'otu na efere ụkwụ kewara ekewa, nke dabara adaba maka ndị nwere mkpa dị iche iche nke ndị ahịa.
1.Ntọala T
Ntọala T nke dị n'ụdị ergonomic nke tebụl ọrụ aka abụghị naanị na ọ kwụsiri ike ma nwee mmegharị dị mma, kamakwa ọ na-enye ndị dọkịta ohere zuru oke iji belata ike ọgwụgwụ n'oge ọrụ ogologo oge.
2.Àkwà Mmiri Akụrụ Ejiri Mee
Àkwà mmiri nke dị n'akụkụ azụ nwere ike ịrị elu site na 110mm, nke dị mma maka ndị dọkịta ịrụ ọrụ akụrụ.
3. Ngwa dị iche iche
Ihe ndị a na-ejikarị eme ihe gụnyere nkwado ubu, nkwado ubu, nkwado ahụ, ihe mkpuchi anesthesia, na nkwado ụkwụ iji mee ka ọrụ dị iche iche dị mfe.
4. Sistemụ Elu Hydraulic
A na-eji hydraulic akwọ ya, a na-ejikwa pedal ụkwụ emezi elu nke elu tebụl ọrụ igwe. Ọ na-agba ọsọ nke ọma ma dịkwa jụụ. Ọ nwere ike ịrụ ọrụ nke ọma ọbụlagodi na agbanyụrụ ike. Maka ebe ọkụ eletrik na-adịghị ike, enwere ike ịhọrọ tebụl ọrụ hydraulic.
5.Efere Ụkwụ Integral ma ọ bụ Efere Ụkwụ Kewara Eke
E nwere ụdị dị mfe nke efere ụkwụ dum, ọnụ ahịa ya dịkwa mma. E nwekwara efere ụkwụ kewara ekewa, nke enwere ike ịgbanwe elu na ala, ma gbasaa ya ka ọ dị mfe ịrụ ọrụ n'akụkụ ala dị iche iche.
Paramita
| Ihe nlereanya | Tebụl Ọrụ Mechanical TS-1 |
| Ogologo na Obosara | 1980mm*500mm |
| Elu (N'elu na Ala) | 950mm/ 750mm |
| Efere Isi (elu na ala) | 45°/90° |
| Efere Azụ (Elu na Ala) | 75°/30° |
| Efere Ụkwụ (Elu / Ala / Mpụta) | 15°/90°/90° |
| Trendelenburg/Reverse Trendelenburg | 20°/30° |
| Ntugharị Mpụta (Aka ekpe na aka nri) | 20°/20° |
| Elu Àkwà Mmiri Akụrụ | ≥110mm |
| matarasị | Matraasi Ebe Nchekwa |
| Isi ihe | 304 Igwe anaghị agba nchara |
| Ike Ibu Kachasị Elu | 200 KG |
| Akwụkwọ ikike | Afọ 1 |
SNgwa tandard
| Mba. | Aha | Ọnụọgụ |
| 1 | Ihuenyo Nkụnwụ Ahụ | 1 Ibe |
| 2 | Nkwado Ahụ | Otu Abụọ |
| 3 | Nkwado Ogwe Aka | Otu Abụọ |
| 4 | Ezumike Ubu | Otu Abụọ |
| 5 | Krọk Krọk | Otu Abụọ |
| 6 | Idozi ihe mgbochi | 1 Setị |
| 7 | matarasị | 1 Setị |