Tebụl ọrụ maka ụmụ nwanyị nke TF Hydraulic, ahụ, kọlụm na ntọala ya bụ nke ejiri ígwè anaghị agba nchara mee, ha nwere ike dị elu, ike nchara na-eguzogide, ọ na-emekwa ka ọ dị ọcha ma na-egbu nje.
Tebụl ọrụ hydraulic a nke ụlọ ọgwụ ụmụ nwanyị na-abịa na ọkọlọtọ ya na ebe izu ike ubu, eriri ubu, aka, ebe izu ike ụkwụ na pedal, ebe a na-asa ájá nwere ihe nzacha, yana ọkụ nyocha ụmụ nwanyị nwere nhọrọ.
Enwere ike iji pedal gbanwee ịdị elu nke tebụl ọrụ hydraulic maka ụmụ nwanyị, a pụkwara ịgbanwe ntụgharị nke akwa ahụ site n'ịma jijiji aka ahụ.
Mgbe a zọchara brek ahụ, a na-ebelata ntọala kwụsiri ike dị n'ala akwa ahụ, nke a na-eme ka ebe ahụ na-emetụ ala dịkwuo elu ma na-eme ka akwa ahụ kwụsie ike.
A na-ejikarị ya eme ihe maka ọgwụgwọ ụmụ nwanyị, ịwa ahụ ime nwa, urology, na ịwa ahụ anorectal.
1. Ihe eji acha ígwè anaghị agba nchara
E ji ígwè 304 dị elu nke nwere ike ígwè arụ ọrụ, isi ahụ, ihe ndị dị n'akụkụ, kọlụm ebuli elu na ntọala tebụl ọrụ hydraulic maka ụmụ nwanyị, mee ya, ọ na-enwekwa ike dị elu, ọ na-eguzogide nchara, ọ na-adịkwa mfe ihicha ya.
2. Elu Tebụl sara mbara
Obosara nke elu tebụl ọrụ hydraulic gynecology nwere ike iru 600mm, nke na-eme ka ndị mmadụ nwee ụdị ahụ ha kpọmkwem dị mma ma na-eme ka nkasi obi ka mma.
3. Ngwa dị iche iche
Na mgbakwunye na ebe a na-edebe ubu nkịtị, eriri ubu, aka, ebe a na-edebe ụkwụ, pedal ụkwụ, ebe a na-ekpofu ihe mkpofu, na ọkụ nyocha ụmụ nwanyị dịkwa mma.
4. Ụkwụ Pụrụ Iche Akwụsiri Ike
Tebụl ọrụ pụrụ iche nke a na-edozi ụkwụ na-eme ka mpaghara kọntaktị na ala dịkwuo elu ma na-eme ka usoro ọgwụgwọ ụmụ nwanyị hydraulic kwụsie ike.
Paramita
| Ihe nlereanya | Tebụl Ọrụ Ọgwụgwọ Ụmụ nwanyị TF Hydraulic |
| Ogologo na Obosara | 1800mm * 600mm |
| Elu (N'elu na Ala) | 900mm / 680mm |
| Trendelenburg/Reverse Trendelenburg | 8°/20° |
| Efere Azụ (Elu na Ala) | 70°/11° |
| Voltaji | 220V/110V |
| Ugboro ole | 50Hz / 60Hz |
| matarasị | Matraasi Na-enweghị Ntụpọ |
| Isi ihe | 304 Igwe anaghị agba nchara |
| Ike Ibu Kachasị Elu | 173 KG |
| Akwụkwọ ikike | Afọ 1 |
StandardNgwa
| Mba. | Aha | Ọnụọgụ |
| 1 | Nkwado Ogwe Aka | Otu ụzọ abụọ |
| 2 | Aka | Otu ụzọ abụọ |
| 3 | Efere Ụkwụ | 1 ibe |
| 4 | matarasị | 1 setịpụ |
| 5 | Ebe mkpofu ahịhịa | 1 ibe |
| 6 | Idozi ihe mgbochi | Otu Abụọ |
| 7 | Krọk Krọk | Otu Abụọ |
| 8 | Pedal | Otu Abụọ |