E kewara tebụl ọrụ electro-hydraulic a n'ime akụkụ ise: ngalaba isi, ngalaba azụ, ngalaba ike, ngalaba ụkwụ abụọ a na-ekewa.
Ihe e ji eriri nnyefe ọkụ dị elu tinyere 340mm nke na-amị amị kwụ ọtọ na-eme ka ọ ghara inwe ntụpọ ọ bụla n'oge nyocha X-ray.
Tebụl ọrụ electro-hydraulic a nwere sistemụ njikwa abụọ iji hụ na ọrụ ya enweghị nsogbu.
Enwere ike iji ogwe isi dị iche iche na ogwe traction orthopedic rụọ ya.
Ọrụ nrụpụta otu bọtịnụ, nwere ike iweghachi ọnọdụ kwụ ọtọ mbụ. Mgbanwe otu bọtịnụ na mgbanwe azụ, ọrụ bọọdụ ụkwụ eletriki, na-azọpụta oge dị ukwuu.
Ọ dị mma maka ụdị ịwa ahụ dị iche iche, dịka ịwa ahụ afọ, ịwa ahụ ime nwa, ọgwụgwọ ụmụ nwanyị, ENT, urology, anorectal na orthopedics, wdg.
1.Elu Tebụl dị ogologo ma obosara
Ogologo elu tebụl ọrụ electro-hydraulic nwere ike iru 2180mm, obosara ya nwekwara ike iru 550mm, nke dabara adaba maka mkpa nke ụfọdụ otu pụrụ iche ma nwee ike ime ka onye ọrịa ahụ nwee ahụ iru ala karịa.
2. Sistemụ Njikwa Abụọ
Tebụl ọrụ electro-hydraulic nwere sistemụ njikwa/onye inyeaka bụ isi iji hụ na ọrụ ya enweghị nsogbu
3. Mgbanwe & Mgbanwe & Tọgharịa otu bọtịnụ
Ọrụ nrụpụta otu bọtịnụ, nwere ike iweghachi ọnọdụ kwụ ọtọ mbụ, mgbanwe otu igodo na mgbanwe azụ
4.Efere ụkwụ eletriki edoziri nke ọma
Nhazi modul nke efere ụkwụ nwere ike ịgbanwe efere ụkwụ site na iji ọkụ eletrik, nke na-azọpụta oge nke ukwuu maka ịhazi ọnọdụ ahụ.
5. Batrị arụrụ n'ime ya
Tebụl ọrụ TDY-Y-2 nke nwere batrị a na-agbanye n'ọkụ eletrik, nke nwere ike imezu mkpa ọrụ 50. N'otu oge ahụ, o nwere ike AC iji nye ike eletrik iji hụ na nchekwa kachasị.
Paramita
| Ụdị nlereanyaihe | Tebụl Ọrụ Electro-Hydraulic TDY-Y-2 |
| Ogologo na Obosara | 2160mm*550mm |
| Elu (N'elu na Ala) | 1100mm/ 690mm |
| Efere Isi (elu na ala) | 18° 45° |
| Efere Azụ (Elu na Ala) | 85°/40° |
| Efere Ụkwụ (Elu / Ala / Mpụta) | 15°/90°/90° |
| Trendelenburg/Reverse Trendelenburg | 28°/28° |
| Ntugharị Mpụta (Aka ekpe na aka nri) | 18°/18° |
| Elu Àkwà Mmiri Akụrụ | 100mm |
| Mmịfe kwụ ọtọ | 340mm |
| Ọnọdụ efu | Otu bọtịnụ, ọkọlọtọ |
| Mgbanwe/ Mgbanwe | Ọrụ njikọta |
| X-ray Board | Nhọrọ |
| Ogwe njikwa | Ọkọlọtọ |
| Bọtịnụ nkwụsị mberede | Ọkọlọtọ |
| Sistemụ eletriki-moto | Chaoger si Taiwan |
| Voltaji | 220V/110V |
| Ugboro ole | 50Hz / 60Hz |
| Ike Ike | 1.0 KW |
| Batrị | Ee |
| matarasị | Matraasi Ebe Nchekwa |
| Isi ihe | 304 Igwe anaghị agba nchara |
| Ike Ibu Kachasị Elu | 200 KG |
| Akwụkwọ ikike | Afọ 1 |
Aihe eji eme ihe
| Mba. | Aha | Ọnụọgụ |
| 1 | Ihuenyo Nkụnwụ Ahụ | 1 ibe |
| 2 | Nkwado Ahụ | Otu ụzọ abụọ |
| 3 | Nkwado Ogwe Aka | Otu ụzọ abụọ |
| 4 | Nkwado Ubu | Otu ụzọ abụọ |
| 5 | Nkwado Ụkwụ | Otu ụzọ abụọ |
| 6 | Aka Akụrụ Bridge | 1 ibe |
| 7 | matarasị | 1 Setị |
| 8 | Idozi ihe mgbochi | Iberibe asatọ |
| 9 | Mkpọchi Ndozi Ogologo | Otu ụzọ abụọ |
| 10 | Njikwa Ime Obodo | 1 ibe |
| 11 | Ahịrị Ike | 1 ibe |
| 12 | Mmanụ Haịdrọlik | Otu ite mmanụ |