Tebụl ọrụ eletriki TDY-1 na-eji sistemụ arụmọrụ moto push rod eletriki iji hụ na o nwere ike ime mgbanwe dị iche iche n'ọnọdụ ya n'oge ọrụ ahụ, gụnyere ibuli tebụl, ịtụgharị n'ihu na azụ, ịtụgharị aka ekpe na aka nri, ịpịgharị efere azụ na ntụgharị.
Tebụl ọrụ eletriki a dị mma maka ịwa ahụ dị iche iche, dịka ịwa ahụ afọ, ịwa ahụ ime nwa, ọgwụgwọ ụmụ nwanyị, ENT, urology, anorectal na orthopedics, wdg.
1. Dị na nyocha X-ray
Enwere ike iji tebụl PFCC mee nyocha X-ray n'oge ọrụ. Enwere ike ịtụgharị tebụl ọrụ eletriki TDY-1 karịa 300mm, na-enye ebe dị mma maka ogwe aka C n'oge ịwa ahụ, enwere ike iji ya na igbe ihe nkiri X-ray.
2. Sistemụ Njikwa Abụọ Nhọrọ
Njikwa aka na njikwa panel nhọrọ na-enye nchebe okpukpu abụọ maka ịwa ahụ.
3. Batrị A Na-eji Arụcha Ihe
Tebụl ọrụ eletriki TDY-1 nwere batrị a na-agbanye n'ọrụ dị elu, nke nwere ike imezu mkpa nke ọrụ 50. N'otu oge ahụ, o nwere ike AC iji nye ike eletriki iji hụ na nchekwa kachasị.
4. Àkwà mmiri akụrụ e wuru n'ime ya
Àkwà mmiri lumbar e wuru n'ime ya, ọ dị mfe maka ndị dọkịta ịrụ ịwa ahụ bile na akụrụ
Paramita
| Ihe nlereanya | Tebụl Ọrụ Eletriki TDY-1 |
| Ogologo na Obosara | 2070mm*550mm |
| Elu (N'elu na Ala) | 1000mm/ 700mm |
| Efere Isi (elu na ala) | 45°/90° |
| Efere Azụ (Elu na Ala) | 75°/20° |
| Efere Ụkwụ (Elu / Ala / Mpụta) | 15°/90°/90° |
| Trendelenburg/Reverse Trendelenburg | 25°/25° |
| Ntugharị Mpụta (Aka ekpe na aka nri) | 15°/15° |
| Elu Àkwà Mmiri Akụrụ | ≥110mm |
| Mmịfe kwụ ọtọ | 300mm |
| Mgbanwe/ Mgbanwe | Ọrụ njikọta |
| X-ray Board | Nhọrọ |
| Ogwe njikwa | Ọkọlọtọ |
| Sistemụ eletriki-moto | Jiecang |
| Voltaji | 220V/110V |
| Ugboro ole | 50Hz / 60Hz |
| Ike Ike | 1.0 KW |
| Batrị | Ee |
| matarasị | Matraasi Ebe Nchekwa |
| Isi ihe | 304 Igwe anaghị agba nchara |
| Ike Ibu Kachasị Elu | 200 KG |
| Akwụkwọ ikike | Afọ 1 |
Ngwa Ndị Ọkọlọtọ
| Mba. | Aha | Ọnụọgụ |
| 1 | Ihuenyo Nkụnwụ Ahụ | 1 ibe |
| 2 | Nkwado Ahụ | Otu ụzọ abụọ |
| 3 | Nkwado Ogwe Aka | Otu ụzọ abụọ |
| 4 | Nkwado Ubu | Otu ụzọ abụọ |
| 5 | Nkwado Ụkwụ | Otu ụzọ abụọ |
| 6 | Nkwado Ụkwụ | Otu ụzọ abụọ |
| 6 | Aka Akụrụ Bridge | 1 ibe |
| 7 | matarasị | 1 Setị |
| 8 | Idozi ihe mgbochi | Iberibe asatọ |
| 9 | Mkpọchi Ndozi Ogologo | Otu ụzọ abụọ |
| 10 | Ime Ime Aka | 1 ibe |
| 11 | Ahịrị Ike | 1 ibe |