1.Ọnọdụ Dị Ala nke Ukwuu
Enwere ike ịgbanwe ịdị elu kacha nta nke tebụl ọrụ anya ka ọ bụrụ 500mm. Sistemụ draịva elektrọnik a ma ama bụ nke kwụsiri ike, a pụrụ ịtụkwasị obi, enweghịkwa mkpọtụ mgbe a na-arụ ọrụ. Ọ bụ nhọrọ kacha mma maka ọgwụgwọ anya na ịwa ahụ ENT.
2.Efere Isi A Na-ewepụ
E nwere ike iji ngwa igwe chịkwaa efere isi a na-ewepụ ewepụ.
Nhazi concave dị n'etiti ohiri isi ahụ na-emezu ihe achọrọ maka ergonomic.
3. Elu sara mbara
Obosara elu ahụ nwere ike iru 550mm, nke na-enye onye ọrịa ohere ịdina n'elu ya nke ọma karịa
4. Mgbanwe Ụkwụ Na-agbanwe Agbanwe
Enwere ike ịgbanwe akụkụ nke efere azụ na efere ụkwụ site na ihe mgbanwe ụkwụ, nke dị mfe maka dọkịta ịgbanwe ọnọdụ onye ọrịa ka ọ bụrụ ọnọdụ kacha mma n'oge a na-awa ahụ anya.
5. Brekị petal
Brekị pedal mekaniki na-adị ngwa ngwa, dị mfe, dị nchebe ma dịkwa mma.
6. Oche Dọkịta Nhọrọ
Oche dọkịta nwere ike ịgbanwe ihe nkwado aka, ihe nkwado azụ na ịdị elu oche.
Paramita
| Ihe nlereanya | Tebụl Ọrụ Anya Eletriki TDG-2 |
| Ogologo na Obosara | 2080mm * 550mm |
| Elu (N'elu na Ala) | 700mm / 500mm |
| Efere Isi (elu na ala) | 45°/90° |
| Efere Azụ (Elu na Ala) | 45°/20° |
| Efere Ụkwụ (elu na ala) | 45°/20° |
| Mmịfe kwụ ọtọ | 300mm |
| Sistemụ eletriki-moto | Jiecang |
| Voltaji | 220V/110V |
| Ugboro ole | 50Hz / 60Hz |
| Ike Ike | 1.0 KW |
| Batrị | Ee |
| matarasị | Matraasi Ebe Nchekwa |
| Isi ihe | 304 Igwe anaghị agba nchara |
| Ike Ibu Kachasị Elu | 200 KG |
| Akwụkwọ ikike | Afọ 1 |
Ngwa Ndị Ọkọlọtọ
| Mba. | Aha | Ọnụọgụ |
| 1 | Mkpanaka Ngwakọta | 1 Setị |
| 2 | Ogwe aka | Otu Abụọ |
| 3 | Tray Ngwa Egwuregwu | 1 Setị |
| 4 | Idozi ihe mgbochi | 1 Setị |
| 5 | matarasị | 1 Setị |
| 6 | Mgbanwe Ụkwụ | 1 Setị |