Tebụl ọrụ eletriki TDG-1 nwere otu ọrụ ise dị mkpa: elu elu akwa eletriki a na-agbanwe agbanwe, ntụgharị ihu na azụ, ntụgharị aka ekpe na aka nri, ntụgharị azụ efere, na brek.
Ọdịdị mara mma, ahụ, ntọala, kọlụm ebuli elu, na ogwe aka n'akụkụ nke ọrụ eletriki a bụ ihe eji ígwè anaghị agba nchara eme, ha niile nwere njedebe dị elu, iguzogide nchara na ike igwe dị elu.
Jiri amamihe hazie ọnọdụ dị iche iche nke tebụl ọrụ eletriki, site na njikwa otu bọtịnụ. Ọ na-eji ihe na-eme ka ọkụ eletrik LINAK rụọ ọrụ, nke dị jụụ, nke ziri ezi ma dị ọnụ ala. Nhazi wiil buru ibu, nke dị jụụ ma na-egbochi nrụgide ala ọma jijiji.
Tebụl ọrụ eletriki a dabara adaba maka ụdị ịwa ahụ dị iche iche, dịka ịwa ahụ afọ, ịwa ahụ ime nwa, ọgwụgwọ ụmụ nwanyị, ENT, urology, ọrịa anorexia na orthopedics, wdg.
1.AakụkụAmgbanwewyaGas Springs
Ma efere azụ na nkwonkwo ụkwụ nke tebụl ọrụ eletriki TDG-1 nwere usoro nkwado silinda gas spring, nke na-eme mgbanwe dị iche iche dị nro, jụụ, na enweghị mkpọtụ, ebe ọ na-echebe nhazi nkwonkwo nke ọma ma na-egbochi onye ọrịa ịda.
2.Ihe na-eme ka ọkụ eletrik LINAK rụọ ọrụ
Ojiji nke mkpanaka eletriki na-ewepụ mkpa ọ dị ndị ọrụ ahụike ijikwa ọnọdụ tebụl ọrụ aka. Naanị ihe dị mkpa bụ ijide njikwa anya, ọ dị mfe ma chekwaa ọrụ. Ma e jiri ya tụnyere ndozi tebụl ọrụ hydraulic mgbe erechara ere, tebụl ọrụ eletriki na-ebelatakwa ọnụ ahịa mmezi mgbe erechara ere nke ukwuu. N'oge nhazi, enwere ike idobe mkpanaka eletrik nke ọma, usoro nhazi ahụ na-adịkwa jụụ nke ukwuu.
3. Ụdị Y Base
Ntọala akwa ahụ na-eji imewe dị ka Y, nke na-ekwekọghị naanị na imewe ergonomic, na-eme ka tebụl ọrụ eletriki dịkwuo mma, kamakwa na-enye ohere ụkwụ n'efu maka ndị ọrụ ahụike, na-enye ndị ọrụ ahụike ohere ịbịaru onye ọrịa nso.
4. Ngwa dị iche iche
E ji eriri ubu, eriri aka, eriri ụkwụ, na eriri ahụ iji hụ na ndị ọrịa a na-agwọ ọrịa n'ozuzu agaghị ada n'oge ịwa ahụ. E tinyere efere ụkwụ, ebe a na-edebe ogwe aka, ihe nkwado ahụ na ihe nkwado ụkwụ iji hụ na ọrụ ahụ dị mma ma na-agbasa nke ọma n'oge ịwa ahụ.
5. Limewe arger caster
E ji nnukwu ihe nkedo (dayameta) mee ntọala tebụl ọrụ eletriki igwe.≥100mm), nke na-agbanwe agbanwe iji kwaga. Ihe nkedo na-ebili mgbe a na-eme brek, ntọala ihe ndina ahụ na-emetụ aka nke ọma na ya.ala ahụ, nkwụsi ike ahụ dịkwa mma.
Batrị arụnyere n'ime ya
Ọ bụrụ na ike agwụ, batrị arụnyere n'ime ya nwere ike ịkwado ọrụ 50.
Paramita
| Ụdị nlereanyaihe | Tebụl Ọrụ Eletriki TDG-1 |
| Ogologo na Obosara | 2050mm*500mm |
| Elu (N'elu na Ala) | 890mm/ 690mm |
| Efere Isi (elu na ala) | 60°/60° |
| Efere Azụ (Elu na Ala) | 90°/17° |
| Efere Ụkwụ (Elu / Ala / Mpụta) | 30°/90°/90° |
| Trendelenburg/Reverse Trendelenburg | 25°/11° |
| Ntugharị Mpụta (Aka ekpe na aka nri) | 20°/20° |
| Elu Àkwà Mmiri Akụrụ | ≥110mm |
| Mgbanwe/ Mgbanwe | Ọrụ njikọta |
| Ogwe njikwa | Nhọrọ |
| Sistemụ eletriki-moto | Linak |
| Voltaji | 220V/110V |
| Ugboro ole | 50Hz / 60Hz |
| Ike Ike | 1.0 KW |
| Batrị | Ee |
| matarasị | Matraasi Ebe Nchekwa |
| Isi ihe | 304 Igwe anaghị agba nchara |
| Ike Ibu Kachasị Elu | 200 KG |
| Akwụkwọ ikike | Afọ 1 |
SNgwa tandard
| Mba. | Aha | Ọnụọgụ |
| 1 | Ihuenyo Nkụnwụ Ahụ | 1 ibe |
| 2 | Nkwado Ahụ | Otu ụzọ abụọ |
| 3 | Nkwado Ogwe Aka | Otu ụzọ abụọ |
| 4 | Nkwado Ụkwụ | Otu ụzọ abụọ |
| 5 | Aka Akụrụ Bridge | 1 ibe |
| 6 | matarasị | 1 Setị |
| 7 | Ime Ime Aka | 1 ibe |
| 8 | Ahịrị Ike | 1 ibe |