LEDD500700C+M na-ezo aka na ọkụ ụlọ ọrụ LED dome abụọ.
Enwere ike iji sistemụ igwefoto arụnyere n'ime ya na ihe nlele kwụgidere mpụga maka ọzụzụ. Ọ na-enye ohere nlekota na idekọ ọrụ.
■ ịwa ahụ afọ/ọgwụ izugbe
■ ọrịa ụmụ nwanyị
■ ịwa ahụ obi/ọbara/akwara
■ ịwa ahụ akwara ozi
■ ndị ọkachamara n'ọkpụkpụ ọkpụkpụ
■ ọrịa mberede / ihe mberede MA ọ bụ
■ urology / TURP
■ ent/Ọgwụ Ophthalmology
■ endoscopy Angiography
1. Sistemụ Igwefoto
Igwefoto arụnyere n'ime ya, ọ dịghị mkpa iji aka ọzọ kwụnye ya.
2. Ọkụ a na-ejide ma na-ebuga onyonyo n'ọsọ ọsọ na ịdị mma dị elu. N'ihi mbugharị anya 10X, enwere ike ịhụ onyonyo site n'akụkụ niile.
3. Ọkụ ụlọ ịwa ahụ a nwekwara ike idekọ ịwa ahụ. Enwere ike iji ya mee ihe maka ọzụzụ na ọmụmụ ihe.
Sistemụ Nlebaanya
1. Site na mgbasa ozi ọrụ ahụ, ọkụ ụlọ ọrụ LEDD500700C+M nwere ike inye ndị ọrụ ụlọ ọgwụ ohere ịgbaso ọganihu gị n'emebighị ihe mgbochi ahụ.
2. Ọkụ ime ụlọ ịwa ahụ nwere igwefoto na ihe nlele arụnyere n'ime ya na-enye ohere ọzọ ịhụ isi ịwa ahụ ka ndị otu ịwa ahụ gị wee nwee ike ịkekọrịta usoro ịwa ahụ n'ụwa niile.
Paramitas:
| Igwefoto | |
| Mkpebi | 210 megapixel 1920(H)X 1080(V) |
| Ụdị nkwurịta okwu | RS232 |
| Usoro nkwukọrịta | HITACHI / SONY VISCA |
| njikọ | LVCMOS-36pFPC(YCbCr 4:2:2) Ndakọrịta 110/LVDS 30P |
| Ụdị ihe mmetụta | 1/2.9" CMOS / 1/3" CMOS |
| Ụdị nyocha | Nyocha Na-aga n'ihu |
| Sistemụ Ehihie na Abọchi | Agba/ojii na ọcha/akpaka |
| Ọkụ kacha nta | agba: 0.1 Ojii na Ọcha Lux: 0.01 Lux |
| Ụdị mmekọrịta | mmekọrịta n'etiti |
| Mbupụta vidiyo | akara dijitalụ |
| SNR | ≥50dB(AGC Gbanyụọ) |
| Lensi | |
| IRCUT | Mgbanwe akpaka nke IRCUT abụọ nzacha |
| Anya anya | 10X f=5mm~50mm |
| akụkụ ubi | H:51.8°(W)>5.86°(T) V:39.1°(W)>4.4°(T) |
| ọrụ | |
| ụdị ikpughe | A/M |
| nguzozi ọcha | Akpaaka |
| Ụdị Nlekwasị Anya | A/M |
| nweta njikwa | A/M |
| Mmetụta Foto | Akpaaka/agba/ojii na ọcha/na-adịghị mma |
| ọrụ enyo | Nkwado (enyo kwụ ọtọ + enyo kwụ ọtọ) |
| Mbugharị onyonyo | Nkwado |
| Ike sara mbara | D-WDR |
| DNR | 2D-DNR |
| ihe mkpuchi eletrọniki | 1/30s~1/10,000s |
| oke ọdịiche dị | A na-agbanwe agbanwe |
| afọ ojuju | A na-agbanwe agbanwe |
| Ọrụ mgbochi ikpuru | Nkwado |
| Oke | Nkwado |
| Nkọwapụta izugbe | |
| Akụkụ | 38.6(W)* 41(H)* 64.6(L)mm |
| Okpomọkụ/iru mmiri ọrụ | ﹣10℃~50℃, 10%RH~60%RH |
| Nchekwa Okpomọkụ/iru mmiri | ﹣20℃~60℃, 10%RH~80%RH |
| ịnye ọkụ | DC 12V±10% |
| oriri ike | 3.5W kacha elu |
| Nha ịbụ | 110g |
Nyocha
| Isi Paramita | |
| Nha ihuenyo | 21.5' |
| Ụdị Ọkụ Azụ | LED |
| Mpaghara Ngosipụta | 475.2mm(W)×267.3mm(H) |
| Oke akụkụ | 16:9 |
| Mkpebi Kachasị Elu | 1920 × 1080 |
| Agba ngosi | 16.7M |
| Pitch Pixel | 0.2475(H) × 0.2475(V) |
| Ọkụpụta ìhè | 300cd/* |
| Ihe dị iche na onyonyo | 1500:1 |
| Nkuku Ilele | 850/850/750/650 |
| Oge Nzaghachi | 8MS |
| Ugboro Ugboro Ọgba | 50Hz,60Hz,70Hz |
| Ntinye na mmepụta | |
| SDI IN | 1 |
| SDI Ọpụpụ | 1 |
| AV IN | 22(2×BNC) |
| AV Ọpụpụ | 1 |
| S-VEDIO | 1 |
| Ntinye VGA | 1 |
| Ntinye HDMI | 1 |
| Ntinye YPbPr/YCbCr | 3(3×BNC) |
| Ntinye RS232 (Nhọrọ) | 1 |
| Ntinye ọdịyo | 1 |
| Mbupụta ọdịyo | 1 |
| Sistemụ agba | PAL / NTSC / SECAM |
| OSD | |
| Asụsụ | Chaịna/Bekee/French/German/Italian/Spanish/ |
| Ịnye ọkụ | |
| Ike | DC 12V,50/60Hz |
| Pmax | 35W-55W |
| Ike Njikere | 5W |