Tebụl nyocha ụmụ nwanyị eletriki FD-G-1 na-eji ihe ndị siri ike ma na-eguzogide nchara, nke na-enyere aka ihicha na ihicha ụlọ ọgwụ kwa ụbọchị.
Enwere ike ịgbanwe elu nke elu tebụl nyocha ahụ, akụkụ nke bọọdụ azụ na bọọdụ ụkwụ site na mgba ọkụ ụkwụ.
Ngwa ndị a zuru oke, e nwekwara ihe ndị e ji ejide ubu, ihe e ji ejide ubu, ihe e ji ejide aka, ihe e ji ejide ụkwụ, na ihe e ji ejide unyi nke e ji emegharị ihe dịka ọkọlọtọ si dị.
Ntọala nke tebụl ule ụmụ nwanyị na-eji usoro dị ka U, nke na-enye ohere mmegharị ụkwụ na ụkwụ maka ọrụ dọkịta kwa ụbọchị.
Ihe ndina ịwa ahụ a maka nyocha ụmụ nwanyị, ọ bụghị naanị maka nyocha ụmụ nwanyị, kamakwa maka urology ụmụ nwoke.
1.Matarasị na-afụ ụfụfụ na-enweghị ntụpọ
Matarasị ịkpụzi nke tebụl nyocha ụmụ nwanyị eletrik na-eji teknụzụ kachasị ọhụrụ nke na-enweghị ntụpọ, nke na-eme ka nkasi obi dịkwuo mma maka onye ọrịa.
2.Ihe na-eguzogide nrụrụ aka
E ji ihe ndị dị elu mee ihe mkpuchi niile nke tebụl nyocha ụmụ nwanyị eletrik, nke na-eguzogide nchara, dị mfe ihicha ma na-egbu nje.
3. Mgbanwe Ụkwụ
Ejiri ihe mgbanyụ ụkwụ mee ya, ọ na-ejikwa mmegharị dị iche iche nke tebụl nyocha ime nwa na-agbanwe agbanwe.
4.Ngwa dị iche iche
Na mgbakwunye na ebe a na-edebe ubu nkịtị, eriri ubu, aka, ebe a na-edebe ụkwụ, pedal ụkwụ, ebe a na-ekpofu ihe, ọkụ nyocha ụmụ nwanyị ma ọ bụ oche dọkịta dịkwa mma.
Paramita
| Ụdị nlereanyaihe | Tebụl Nnyocha Ọrịa Ụmụaka Elektrọnik FD-G-1 |
| Ogologo na Obosara | 1800mm * 550mm |
| Elu (elu na ala) | 950mm / 680mm |
| Trendelenburg / Reverse Trendelenburg | 14°/17° |
| Efere Azụ (Elu na Ala) | 60°/10° |
| Sistemụ eletriki-moto | Jiecang |
| Voltaji | 220V/110V |
| Ugboro ole | 50Hz / 60Hz |
| Ike Ike | 1.0 KW |
| Batrị | Ee |
| matarasị | Matraasi Na-enweghị Ntụpọ |
| Isi ihe | ABS |
| Ike Ibu Kachasị Elu | 150 KG |
| Akwụkwọ ikike | Afọ 1 |
StandardNgwa
| Mba. | Aha | Ọnụọgụ |
| 1 | Nkwado Ogwe Aka | Otu ụzọ abụọ |
| 2 | Efere Ụkwụ | 1 Setị |
| 3 | matarasị | 1 setịpụ |
| 4 | Aka | Otu ụzọ abụọ |
| 5 | Mgbanwe Ụkwụ | 1 Setị |